Karrier

Karrier az
Evergreen Dentalnál

Karrierlehetőség Budapest egyik legjobb fogászati klinikáján. Állásajánlatainkat folyamatosan frissítjük.
Jelentkezz a magyar-amerikai tulajdonú Evergreen Dental fogászati klinika dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatába!

Jelenleg az alábbi pozícióra keresünk kollégát:

FOGORVOS

Dinamikusan fejlődő, külföldi pácienskörrel rendelkező fogászatunk munkájára és önmagára igényes protetikus kollégát keres bővülés miatt.

Amit kínálunk:

  • Igényes belvárosi környezet, kitűnő munkakörülmények
  • Kiemelt bérezés
  • Összeszokott, fiatalos csapat
  • Jó minőségű anyagok és felső kategóriás gépek
  • Támogató szakmai háttér
  • Meglévő külföldi pácienskör

Leendő kollégánk erényei:

  • Legalább 2 éves, releváns fogorvosi tapasztalat
  • Protetikában szerzett tapasztalat (szakvizsga nem elvárás)
  • Rugalmasság
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete
  • Elhivatottság a szakma iránt
  • Páciensközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés

Fényképes önéletrajzát a [email protected] címre várjuk.

FRONT OFFICE MUNKATÁRS

Front office munkatárs feladata:

  • Külföldi páciensek fogadása a klinikán, és kapcsolattartás velük a Budapesten tartózkodásuk során
  • Aktív kommunikáció a páciensekkel
  • Formanyomtatványok kitöltetése
  • Kezelési tervek szükség szerinti átbeszélése
  • A páciensek vizsgálatokra / kezelésekre kísérése, esetenként kezelés közben fordítás
  • Orvos és asszisztens kollégák munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok pontos, határidőre történő ellátása
  • Kezelések számlázása, fizettetés
  • Páciensek részére transzfer szervezése a klinika és a szállás között
  • Kapcsolattartás a fogtechnikával
  • Posta, küldemények, vendégek fogadása, posta feladása
  • Recepció és fogadótér rendben tartása

Várjuk jelentkezését amennyiben:

  • Aktív, tárgyalóképes angol és német nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban
  • Meggyőzően kommunikál és szeret emberekkel foglalkozni
  • A kihívásoktól nem riad vissza, azokra a megoldásokat keresi
  • Ügyfélközpontú gondolkodás jellemzi, határozott és magabiztos
  • Csapatjátékos személyiség, aki empatikus, rugalmas és proaktív
  • Erőssége a konfliktuskezelési és koncentrációs készség
  • Nem okoz gondot egyszerre több feladat koordinálása
  • Megbízhatóság és önállóság jellemez
  • Rugalmas a munkaidő beosztása kapcsán, klinikánk hétfőtől péntekig 8-20 óráig van nyitva
  • Recepción és/vagy fogászati területen szerzett tapasztalat előny
  • Francia és/vagy olasz nyelvtudás előnyt jelent

Fiatalos, lelkes csapatunk jövőbeni tagjának kínáljuk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívások, változatos feladatok
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztonságos munkahely
  • Állás típusa: Teljes munkaidő

Jelentkezését és fényképes önéletrajzát Kovács Gréta irodavezetőnek címezve a [email protected] email címre várjuk.

FOGÁSZATI ASSZISZTENS

  • Német és/vagy angol nyelv ismerete (társalgási szinten) előny, de nem feltétel

  • Bejelentett 8 órás munka

Jelentkezését, motivációs levelét fényképes önéletrajzát Miseta Alexandrának címezve a [email protected] email címre várjuk.