Karrier

Karrier az Evergreen Dental-nál

Karrierlehetőség Budapest egyik legjobb fogászati klinikáján. Állásajánlatainkat folyamatosan frissítjük.
Jelentkezz a magyar-amerikai tulajdonú Evergreen Dental fogászati klinika dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatába! Jelenleg az alábbi pozícióra keresünk kollégát:

ANGOL ÉS NÉMET NYELVŰ PÁCIENS KOORDINÁTOR

Nálunk a páciens koordinátor feladata:

  • a külföldi páciensek fogadása a klinikán, a velük való kapcsolattartás és aktív kommunikáció a Budapesten tartózkodásuk során;
  • a formanyomtatványok kitöltetése;
  • a kezelési tervek szükség szerinti átbeszélése;
  • a páciensek vizsgálatokra / kezelésekre kísérése;
  • az orvos és asszisztens kollégák munkájának támogatása;
  • valamint a koordinációhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos, határidőre történő ellátása.

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • aktív, tárgyalóképes angol és német nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban egyaránt;
  • meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni;
  • a kihívásoktól nem riadsz vissza, azokra a megoldásokat keresed;
  • ügyfélközpontú gondolkodás jellemez, határozott és magabiztos vagy;
  • csapatjátékos személyiség vagy, aki empatikus, rugalmas és proaktív;
  • a konfliktuskezelési készség az erősséged!

Korábban fogászatban szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Fiatalos, lelkes csapatunk leendő tagjának kínáljuk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívások, változatos feladatok
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztonságos munkahely
  • Állás típusa: Teljes munkaidő

Jelentkezésedet és fényképes önéletrajzodat Kovács Gréta irodavezetőnek címezve a [email protected] e-mail címre várjuk.