fbpx

Karrier

  1. Home
  2. /
  3. Karrier

Karrier az Evergreen Dentalnál

Kamatoztasd szakmai tehetséged Budapest egyik legjobban felszerelt fogászati klinikáján. Nemzetközi páciens körrel rendelkező amerikai-magyar tulajdonban lévő fogászatunkon erre minden lehetőséget megadunk. Fogászati esetek széles skálája, fejlődési lehetőség, jókedvű kollégák és sok kaland vár rád nálunk!

Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk kollégát:

Professional dental clinic

Protetikus kolléga

Minden vágyad szakértő kollégák gondos támogatása mellett, komolyan felszerelt, színvonalas milliőben dolgozni az Andrássy úton? Ha a válaszod igen, akkor olvasd el mit kínálunk és gyere, adj nekünk egy esélyt.

Főorvos, szájsebész, implantológus

Amit kínálunk:

-Igényes belvárosi környezet, kitűnő munkakörülmények
-Kiemelt bérezés
-Előrelépési lehetőségek: tanfolyamokon való részvétel, belső oktatások
-Összeszokott, fiatalos csapat
-Jó minőségű anyagok és felső kategóriás gépek
-Támogató szakmai háttér
-Meglévő külföldi pácienskör
-Részmunkaidő is lehetséges

Leendő kollégánk erényei:

-Legalább 3 éves, releváns fogorvosi tapasztalat
-Folyékony magyar nyelvtudás (fluent Hungarian knowledge)
-Protetikában szerzett tapasztalat (szakvizsga nem elvárás)
-Rugalmasság
-Német és/vagy angol nyelv ismerete előny
-Elhivatottság a szakma iránt
-Páciensközpontú gondolkodás
-Önálló munkavégzés

Fényképes önéletrajzát a barbara.kiss@evergreendent.com email címre várjuk.

Érdeklődni továbbá Dr. Simay Attila Főorvos Úrnál lehetséges a dr.attila.simay@evergreendent.com email címen.

Fogászati asszisztens kolléga

Dinamikusan fejlődő, külföldi pácienskörrel rendelkező fogászatunk munkájára és önmagára igényes fogászati asszisztens kollégát keres bővülés miatt.

– Bejelentett 8 órás munkaviszony
– Igényes belvárosi környezet, kitűnő munkakörülmények
– Kiemelt bérezés
– Összeszokott, fiatalos csapat

Leendő kollégánk erényei

– Rugalmasság
– Német és/vagy angol nyelv ismerete (társalgási szinten) előny, de nem feltétel
– Elhivatottság a szakma iránt
– Páciensközpontú gondolkodás
– Önálló munkavégzés

Front office munkatárs

Cégünk keresi új Front Office Munkatársát, aki lelkesen csatlakozik csapatunkhoz, és hozzájárul a páciensek elégedettségének növeléséhez. A Front Office munkatárs fontos szerepet játszik a klinika működésében és a páciensekkel való kapcsolattartásban. Felsőfokú, aktív német és angol nyelvtudás szükséges.

Feladatok és felelősségek:

-Fogadja és vendégként kezelje a klinikára érkező pácienseket
-Kezelje és előkészítse az aznap érkező páciensek kartonjait
-Segítse a pácienseket kezeléseikkel, fizetéseikkel és tartózkodásukkal kapcsolatos kérdésekben
-Együttműködjön az orvosokkal és asszisztensekkel a páciensekkel kapcsolatos teendőkben
-Nyomon kövesse és kezelje a páciensek kezelési terveit és időpontjait
-Biztosítsa, hogy a páciensek kitöltsék a szükséges dokumentumokat és tájékoztatást kapjanak
-Válaszoljon a páciensek kérdéseire, és nyújtson segítséget a kezelésekkel kapcsolatban
-Szervezze a páciensek kezelése előtti és utáni kommunikációt

Amit mi kínálunk:

-Dinamikus és barátságos munkakörnyezet
-Fejlődési és tanulási lehetőségek
-Részvétel az egészségügyi szolgáltatások fejlesztésében

Fényképes önéletrajzát a alex.kopeczibocz@evergreendent.com email címre várjuk.